Mozilla Firefox Son Sürüm İndir - Firefox'un Üstünlükleri

Firefox 2 ve Firefox 3'ün yeni sürümleri yayınlandı. İndirmek isteyenler için bağlantılar burada...
Firefox LogoMozilla, Firefox 2 ve Firefox 3'ün yeni sürümlerini yayınladı. Firefox 2'yi 2.0.0.18  sürümüne yükselten ilk güncelleme, altısı kritik olmak üzere 10 güvenlik açığını ortadan kaldırıyor. Firefox 3'ü 3.0.4 sürümüne yükselten güncellemenin görevi ise, dördü krtik olmak üzere 8 güvenlik açığını kapatmak. Bu açıklar arasında JavaScript motorundaki bug'lar ve kısayollarla ilgili bir açık da var.

Firefox 3 güncellemesi, aynı zamanda tarayıcının desteklediği dil sayısını da artırıyor. Firefox 2 ve 3'ün yeni sürümlerini indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Mozilla Firefox'un son sürümünü resmi sitesinden indirmek için tıklayınız.

Download Firefox 3:

Download Firefox 2:
Neden Firefox:Firefox'un tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi eklentiler.Firefox eklentileri sayesinde herkes kendine göre bir tarayıcıya sahip oluyor.Özgün tarayıcıya sahip olmak ve birçok özellik eklenebildiğinden dolayı Firefox tercih ediliyor.

  Ayrıca Firefox oldukça hızlı ve çok güvenli.Tek bir kötü yanı var bilgisayarda yavaş çalışıyor.Yani sistem gereksinimi diğer tarayıcılardan biraz fazla.

  Ayrıca blogumda birçok yazımdan Firefox'un üstünlükleriden bahsetmiştim.Bunlar;

Bu yazıları okumanızı tavsiye ederim.Özellikle sonuncusunu.Çünkü Explorer gerçekten çok kötü.Çok yavaş sayfaları doğru düzgün açamıyor.İnternette o kadar yavaş gezmeye değmez...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !